Deň PO: Vstávanie s hanbou...

Deň PO: Vstávanie s hanbou...

Kedy ste dnes vstali? A viete, u koho ste vôbec v noci spali? Že si nepamätáte z polnoci nič? Možno vám priatelia budú rozprávať neuveriteľné príbehy, ktorých hlavným aktérom budete práve vy. Stačí sa pozrieť do fotoaparátov všetkých okolo a hneď zistíte, ako prebiehala oslava Silvestra!

Trapas, trapas...
Našli ste sa v neprístojných pózach, dokonca ste tancovali s vaším úhlavným nepriateľom polonahá, každému ste sľubovali nesplniteľné, vášho aktuálneho partnera ste poslali do čerta a priznali ste sa k nevere? To všetko a ešte viac je možné spáchať, ale ako z toho teraz von?

Máte jedinú poistku, že väčšina z prítomných bola na tom rovnako ako vy, že si z večera pamätá veľmi málo. Horšie však je, ak počas noci behal niekto okolo vás s kamerou a všetko natočil. Z toho sa už tak ľahko nevyvlečiete.


Stačí sa pozrieť do fotoaparátov všetkých okolo a hneď zistíte, ako prebiehala oslava Silvestra!

Ak máte dôkazy, že ste včera robili hlúposti a máte na konte riadnu hanbu, treba zistiť, kto všetko bol na večierku. Jednalo sa o vašu blízku rodinu, bývalých spolužiakov? Akých ľudí tam bola väčšina? Keď boli prítomné skôr ženy, môžete si byť istá, že klebety sa o vás začali šíriť ešte skôr, než ste sa dnes ráno zobudili.

Ženy vedia kruté a mnohé sa dokonca na veľké akcie a Silvestre zvlášť pripravujú, že budú niekoho po oslave znemožňovať, ak nie rovno vydierať. Sú to nové, moderné zábavky mladých dám.

Aké trapasy sa nám môžu na Silvestra vlastne stať?
Od tých najmenších až po obrovské nehody, čo ovplyvnia chod spoločnosti. Záleží len na tom, či ste obyčajná žena alebo celebrita. Mýlime si napr. toalety a skončíme pravidelne močiť na mužských pisoároch, objímame sa s bývalými priateľmi pred očami našich a ich partnerov, povieme skrytému gayovi nahlas, nech sa prizná k homosexualite, upratujeme si pred všetkými kabelku tak, že rozsypávame tampóny, kondómy a iné ženské materiály na stôl k chlebíčkom.

Sme pripravené s vysokým promile alkoholu v krvi šoférovať a už sa aj hrabeme na sedadlo vodiča. Chceme sa kúpať v zamrznutom potoku, túžime sa vyspať s našou tajnou láskou, ktorou je krásna kolegyňa alebo dobrá kamarátka.

Toto všetko a ešte viac ste možno včera do bodky splnili. Sledujte, kto s priateľov sa s vami ešte rozpráva, kde sa nachádza váš partner, či máte na tele omrzliny a pozrite si mobilný telefón, koľko máte výhražných esemesiek. Šťastný Nový rok!

Autor: Paťa

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite