Chcete sa zoznámiť? Rady pre všetky!

Chcete sa zoznámiť? Rady pre všetky!

Ste o sebe presvedčená, že disponujete niektorými vlastnosťami alebo životnými hodnotami, ktoré chcete uplatniť aj v párovom živote? Máme pre vás zopár rád, ako ich využiť pri spoznaní niekoho, kto by vám „sadol do noty“.  

Pre odvážne
Aj keď máme stále v hlave vštepenú informáciu, že muž má osloviť ženu prvý, niekedy tomu  treba pomôcť. Ak si napríklad v kaviarni všimnete, že muž, ktorý vám je sympatický sedí sám a nejaví známky, že by na niekoho čakal, naberte odvahu a opýtajte sa ho, či si môžete prisadnúť, lebo nerada pijete kávu sama. Alebo môžete vyhliadnutú „obeť“ požiadať o pomoc. Opýtať sa ho na zastávke na cestu, požiadať ho v obchode o radu pri výbere elektrotechniky. Možností je veľa, chce to len prelomiť bariéru hanby.

Pre tie, ktoré sú rady družičkami
Svadobná hostina rodinného príslušníka alebo kamarátky je ideálnym miestom, kde môžete niekoho spoznať, komunikovať s ním, všímať si ako sa správa na verejnosti, aký je, keď je spontánny, ako narába s alkoholom a podobne. Je to výborná situácia, ktorá v sebe nesie uvoľnenosť, tanec, zábavu, nemusíte sa na nič a na nikoho hrať. Musíte si akurát dávať pozor, aby ste si nevyhliadli priamo ženícha. To by potom nedopadlo dobre.

Pre počítačové maniačky
Pre facebookové milovníčky tu máme internetové zoznamky. Podľa štatistiky asi tretina našej populácie nezadaných siaha po zoznamovaní sa cez internet. Má to samozrejme veľa výhod i nevýhod, ktoré si musíte uvedomiť. Ak prijmete plusy i mínusy tohto typu zoznámenia sa, môžete začať s koketériou z bezpečia svojho domova a počítača vlastne ihneď.

Pre tie, pre ktoré je dôležité, aby sa muž staral o svoje telo
Ak si myslíte, že vo fitnesscentre natrafíte iba na narcisov, ktorí obdivujú vlastné telo, mýlite sa. Výskumy jednoznačne potvrdili, že väčšina mužov navštevujúcich posilňovne sú vzdelaní, inteligentní a aj úspešní. Fitko je ideálne miesto na zoznámenie sa dvoch ľudí, pre ktorých je dôležitá kultúra tela.

A ak by sa vám nepodarilo nájsť si tam nového partnera, má to jeden bonus navyše. Aspoň si vyformujete postavu, spálite zopár kalórií a budete tak mať väčšiu šancu na zoznámenie sa aj na iných miestach.

Nápad pre „psíčkarky“
Vedeli ste o tom, že podľa štatistík majú nezadané ženy a muži so psom až 6-krát väčšiu šancu na zoznámenie sa vďaka svojim štvornohým miláčikom? Niet lepšej zámienky na zoznámenie sa než priateľský rozhovor o psíkoch. Takže ak žiadneho psa nevlastníte, šup-šup do útulku a do týždňa máte nielen psa, ale i chlapa.

Milujete zážitky?
Ak cítite, že potrebujete vedľa seba partnera, ktorý miluje zážitky rovnako ako vy, siahnite po síce menej štandardných spôsoboch zoznámenia sa, ale o to účinnejších. Ak rada cestujete a poznávate nové krajiny, prihláste sa na jazykový kurz zmyselnej francúzštiny, temperamentnej španielčiny či ľúbozvučnej taliančiny. Verte, že v kurze nebudete sama, ktorá hľadá spriaznenú dušu. Alebo sa prihláste na kurz spoločenského tanca. Drobnou nevýhodou je, že v nich majú deficit pánov, ale dobrou správou zase je, že keď sa roznesie informácia, že v kurze je zopár dám bez partnerov, o chvíľu nebudete mať o tancachtivých mužov núdzu.  

Tip pre bežkyne
Ak vás baví beh a neviete si predstaviť život bez pohybu, výborným nápadom je zúčastniť sa na hromadnej bežeckej akcii, ktoré čím ďalej, tým častejšie ponúkajú mnohé mestá či firmy. Výhodou je, že sa to tam hemží chlapmi, často aj nezadanými a druhým bonusom je, že máte predpoklad zoznámenia sa s niekým, kto má rovnaký koníček.

Tip pre zlatokopky
Jedným z najlukratívnejších miest, kde spoznať muža snov je golfové ihrisko. Okrem toho, že samotný golf je výbornou témou na konverzáciu, získate istotu, že váš nový objav je úspešný a bohatý muž s konexiami. Svoj voľný čas budete tráviť v obklopení zbohatlíckych paničiek a vaša prestíž porastie do výšin.

Autor: Radomír

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite