Brad Pitt sa priznal: Už vieme, čo mu zničilo manželstvo!

Brad Pitt sa priznal: Už vieme, čo mu zničilo manželstvo!
9 fotiek v galérii

Slávny sexi herec sa nedávno verejne vyznal zo svojej lásky k vínu, ktorá mu zničila manželstvo s krásnou Angelinou Jolie. Pred niekoľkými rokmi kúpili spolu vinohrady a vinárstvo na francúzskom zámku, kde sa im pomocou renomovaného vinára podarilo vypestovať veľmi kvalitné „rosé“ z odrôd Grenache, Syrah a Cinsault.

Víno mu zničilo manželstvo
„Svoj vzťah k vínu som nechal zájsť dosť ďaleko. V pití som bol vždy profesionál. Keď som si založil rodinu, mal som to pod kontrolou, ale vlani sa ukázalo, že je to veľký problém,“ povedal Brad pre magazín GQ.

Napriek tomu, že v poslednom čase vďaka svojim starostiam pochudol, patrí k najväčším hviezdnym gurmánom. Zatiaľ čo v súkromí si svoj jedálny lístok donedávna prísne strážil, vo filmoch, v ktorých účinkuje stále niečo konzumuje alebo pije. A nie sú to vždy najzdravšie jedlá.

Bradovi Pittovi to pristane aj v kuchyni či za plným stolom v akčnom filme Pán a pani Smithovci, pri nakrúcaní ktorého sa s Angelinou do seba zaľúbili. Stále do seba niečo hádže aj v Dannyho jedenástke, v komédii Po prečítaní spáľte či v Klube bitkárov. Jeho filmový apetít sa stal inšpiráciou aj pre kuchársku knihu Fat Brad, ktorá ponúka recepty obľúbených jedál či nápojov jeho filmových hrdinov. Na slovenský trh zatiaľ nedorazila, ale možno je to len otázkou času...

Kliknite na fotogalériu Brada Pitta a jeho exmanželky pod článkom.

Autor: ma
Foto: shutterstock

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

9 fotografií

Brad Pitt sa priznal: Už vieme, čo mu zničilo manželstvo!Brad Pitt sa priznal: Už vieme, čo mu zničilo manželstvo!Brad Pitt sa priznal: Už vieme, čo mu zničilo manželstvo!Brad Pitt sa priznal: Už vieme, čo mu zničilo manželstvo!

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa

Neprehliadnite