Bábätká nám zázračne pomáhajú chudnúť

Bábätká nám zázračne pomáhajú chudnúť

Ak ste nová mama, ktorá má problémy so svojou váhou po pôrode a veľmi túži vrátiť sa späť do pôvodnej konfekčnej veľkosti, pozrite sa na vaše bábätko. Tak ako vám kilá navyše pričarovalo, tak ich môže aj vziať späť.

Máme pre vás riešenie, ktorého výsledkom môže byť príjemná strata nadbytočných kíl. Existujú spôsoby, do ktorých keď zapojíte vaše najmenšie bábätko, stane sa z vás nová žena. Len všetko robte poctivo.

O čom je reč?
Začnite chudnúť tým, že starostlivosť o dieťa prevezmete na 100% iba vy. To znamená, že s kočíkom budete chodiť sama. Snažte sa prejsť každý deň čo najdlhšiu vzdialenosť, nemusíte chodiť ako slimáčik, pokojne ho tlačte aj trošku rýchlejšie. Budete tak tónovať svaly na nohách a rukách, hlavne, keď si ho naložíte a bude ťažší, ako štandardne.

Pokiaľ sa prechádzate v parku, použite na cvičenie aj prírodné športové rekvizity, ako sú kmene stromov, alebo aj klasické lavičky. Nie, nemáte si na ne sadať a opierať sa. Cvičte s nimi. Urobte pár drepov presne nad úrovňou sedacej časti lavice, ale nesadnite si. Ponaťahujte si nohy a ruky o kmeň stromu.

Fitnes náradie máte všade okolo
Bábätko vám môže rovnako slúžiť ako malá činka. Vezmite si ho na ruky čo najčastejšie. Hrajte sa s ním tak, že ho budete hore dole zdvíhať. Samozrejme, musí sa mu to aj páčiť. Uvidíte, že toto posilňovanie rúk niekoľkokrát denne bude mať za následok ich úžasné tónovanie.

Vaše dieťa rýchlo rastie, to znamená, že bude stále vážiť viac. Pre vás je to sľubný predpoklad rýchlejšieho chudnutia, pokiaľ s ním budete „cvičiť“.

Keď zaspinká, cvičte pri ňom jogu. Uvoľníte sa, dieťa bude z vás cítiť pohodu, relax. Verte nám, uvoľnené energetické pole vás aj dieťatka sa navzájom prepoja a znásobia.

Aj preto sa hovorí, že by sme sa mali stretávať iba s optimistickými ľuďmi. Pretože nálada preskakuje z človeka na človeka. Vaše dieťatko sa vám za lásku a starostlivosť odmení tým, že budete mať za pár mesiacov ideálnu postavičku.

Autor: Anna

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Bábätká"

Poradňa

Neprehliadnite