Ako si nás chránia muži pred sokmi?

Ako si nás chránia muži pred sokmi?

Muž je ochranca, aspoň sme si to my ženy vždy mysleli. Hrdina, s ktorým sa bude cítiť každá v bezpečí. Aj chlap, hlavne ten ženatý potrebuje mať v partnerke istotu, že si ho bude vážiť a neurobí mu nikdy v spoločnosti hanbu tým, že bude baliť okato niekoho druhého.

Mnohé ženy sa však prestávajú v spoločnosti kontrolovať. Zbytočne flirtujú, zvádzajú a manželovi neostáva nič iné, iba odháňať prípadných sokov v láske. A to ani nemusí byť príliš žiarlivý.

Všetko povie svojej matke
Dobrou prevenciou, aby si žena strážila svoju povesť a nedávala manželovi príčinu žiarliť a trápiť sa, je utáraný partner, ktorý vaše prešľapy vždy povie svojej drahej mamičke.

Svokra potom priletí na obed ako fúria a doma máte prednášku o správnom fungovaní manželstva. Jeho mama vás hneď poučí o závažnosti nemanželských vzťahov a aké peklo by urobila chlapovi, ktorý by chcel vo vašom srdci nahradiť jej syna.


Mužom môžeme iba závidieť silu, s ktorou sa vedia popasovať so svojimi sokmi v láske.

Pozve na pivo svojho soka
Mužom môžeme iba závidieť silu, s ktorou sa vedia popasovať so svojimi sokmi v láske. Netrápia sa, nevymýšľajú intrigy. Ak majú podozrenie, že im nejaký chlap behá za ženou, zoberú ho na pivo, kde si všetko vyrozprávajú a domov sa vráti každý spokojný.

Škandál pred ostatnými
Iba málokedy z vás urobí manžel pobehlicu pred ostatnými. Sú to skôr hysterické typy mužov, ktoré potrebujú mať publikum, keď vám vyčítajú prehrešky voči manželskej dôvere.

Facka je prevencia
Môže to znieť akokoľvek hrubo, nevkusne, nemorálne, ale keď si už muž nevie dať rady, nech mu teda ruka vyletí. Ale nech nedopadne na líce ženy. Malo by to byť iba varovanie. Výstraha. Zdvihnutá päsť...

Muži sa odmalička chcú hrať na hrdinov, zápasiť so zlom. V dospelosti to zlo predstavuje ťažké prekážky v práci alebo aj soka, ktorý im chce vziať to najcennejšie, ich vlastnú manželku.

Autor: Sandra

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa

Neprehliadnite