Milenecké vyvádzanie je na nás vidieť!

Milenecké vyvádzanie je na nás vidieť!

V prvom rade je dôležité si nájsť človeka, ktorý na vás nebude po čase vyvíjať tlak, ale záleží mu rovnako ako vám, aby váš vzťah bol tajný. Uspokojenie vášne je jedna vec a spoločne strávený čas a láska druhá.

Čítajte: 4 veci, ktoré ste určite nevedeli o orále!

Tajné milovanie nie je tajné pokiaľ o ňom vie okrem vás dvoch ešte niekto tretí. Sexuálne dokážeme žiť s novým partnerom uspokojivo dva roky. Potom nám už sex s jedným človekom začína všednieť.

Čo nás motivuje k tajnému milencovi? Pokiaľ máme egoistického partnera, ale nemáme záujem sa rozvádzať, prípadne robiť starosti nášmu novému milencovi doma, kde ho čaká žena a dieťa. Milenecké vyvádzanie je však na nás vidieť. Sexuálne besnenie si všimne aj slepý manžel. Ak sme v domácej posteli spokojné, milenec nemá šancu. Vlastné uspokojenie je pre milencov najdôležitejším pojítkom.

Tajomstvo
Treba si milenca starostlivo vyberať. Ak sa raz do neho zamilujete, hrozia skôr problémy, ako chuť na intímne chvíle. Ženská povaha je komplikovaná, ak sa do nej oprie láska. Nedovoľte svojej tajnej láske, aby mala nad vami nadvládu. Vy musíte rozhodovať o tom kde, kedy a ako. Inak vám na vaše zálety môže oficiálny partner prísť.

Tajní milenci nesmú byť ani úplní sebci. Nemali by sa zameriavať iba na seba, inak vznikne diera v ochrannom mileneckom prostredí. Naruší sa dôvera tajnosti, čo môže viesť k ťažkému rozchodu a následnému prezradeniu.

Akí muži sú klientmi prostitútok?

Rodina je na prvom mieste, zvykne sa hovoriť. Tajné milenecké dobrodružstvá, ktorými však rodina netrpí jej môžu podľa odborníkov aj pomôcť. Uspokojovanie sexuálneho pudu mimo rodinného krbu nie je dôvod na rozbíjanie rodiny. Na potrestanie áno. Na čo mať tajného milenca, ak je to nebezpečné? Vy sama si musíte odpovedať, k čomu by vám takýto vzťah bol. Potrebujete človeka na rozhovor, na sex, na voľný čas? A prečo do tejto úlohy neviete zakomponovať manžela?

Autor: Jaja

Tip: Čo s telom robia "zvyšky" po milovaní?
Oblasť ohanbia je možno najcitlivejšou vonkajšou časťou ženského tela. Pošva obsahuje niekoľko typov pokožky, najviac ohrozená je napríklad sliznica, ktorá naše orgány ochraňuje pred vonkajšími vplyvmi, ale ich aj absorbuje a vcelku jednoducho sa naruší – vznikajú trhlinky či opuchy. Viac...

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite