Ako sa s ním zblížiť?

Ako sa s ním zblížiť?

Komunikácia s mužmi. Rozhodne to nie je med lízať. Mužov musíte počúvať. Keď sa potrebujú vyrozprávať, musíte vedieť aj mlčať. Netreba vždy rozprávať, akokeby ste prišli z trhu.

Aj muži potrebujú svoju bútľavú vŕbu. Netreba však nikdy zabúdať na to, že sex je pre nich témou číslo jeden. Zo sexu sa dá vychádzať pri každej komunikácii. Ak vám to nevadí, staňte sa výrečnou aj v tejto oblasti. Samozrejme, vôbec nemusíte byť vulgárnou. Je to pre vás frustrujúce? Zvyknete si.

Je jasné, že sa s takouto formou komunikácie mnohé ženy odmietajú zmieriť a celý život sa pokúšajú prísť na to, ako sa s tým popasovať. Nie je to veru ľahká úloha skĺbiť ženské komunikačné potreby s mužským egom. Najväčšou komunikačnou chybou je žiadať od muža nejaký druh komunikácie hneď po jeho príchode domov. Určite ste vtedy zistili, že nebývajú veľmi komunikatívni. Chcú vypnúť, mať doma relax. Neodpovedať na chvíľu na nič. Neberte to tak, že sa s vami odmietajú baviť, len im dajte chvíľu, nech sa "nadýchnu".

Kedy vlastne teda je tá vhodná doba na komunikáciu? Priestor na komunikáciusi musíte vytvoriť vy sama. Vystihnúť, ktoré aktivity má váš partner rád a spolu s ním sa na nich zúčastňovať. Možno ten váš má rád, keď mu v kúpeľni asistujete, možno má rád posedenie pri pohári vína.

Ako sa s mužmi zblížiť?
Že im v prvom rade nebudete hneď vyčítať špinavé topánky na koberci, že zmeškal dcérine vystúpenie. Netreba sa hneď hádať. To nič nevyrieši. Musí pochopiť, že je to zlé. Ale krikom to nevyriešite. Mnohí muži sú ako malé deti. Zatnú sa a už s nimi nepohnete. Je dôležité sa nevzdať. Ak vám na partnerovi záleží, vydržíte aj"učenie" či mučenie pri komunikácii s mužom, ktorého milujete. Veď, s ostatnými by boli začiatky rovnako ťažké.

Autor: Lea

Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa

Neprehliadnite