Aké veľké prsia žena k životu potrebuje?

Aké veľké prsia žena k životu potrebuje?

Čím väčšie, tým lepšie. Takáto býva predstava väčšiny žien. A je jedno či mladých, alebo tých starších. Po akých prsiach však túžia muži nás nezaujíma. Máme svoju predstavu, ktorú si chceme naplniť. Zaujímajú nás články o zväčšovaní prsníkov, o regenerácii ochabnutej kože.

Čo o vás prezrádzajú vaše prsia?

Štúdie však neklamú. Väčšina z nich hovorí o tom, že muži skutočne túžia po ženách s väčším poprsím. Milujú maznať sa s NIEČÍM, nie s ničím. A ženy to vedia a následkom toho majú obavy. Budem ho priťahovať? Bude ma milovať a chcieť aj potom, čo prestanem dojčiť a prsia poklesnú?

Aký je mužský ideál ženskýych prsníkov? Muži majú radi menšie ženy, ale s väčšími prsiami. Žena by nemala byť vyššia ako muž, širšia v bokoch už byť môže. A hoci snívajú o blondíne s dlhými nohami, domov chcú správnu gazdinku, ktorá by však mala mať prsia!

Aké prsia potrebujeme?
Prsia, ktoré by reprezentovali ženské pohlavie. Také, ktoré potrebujú podprsenku, aby si vás od krku dolu nemýlili s mužom. Vedeli ste o tom, že veľké prsia sú vša aj riziko pre zdravie? Už trojky môžu priniesť jej nositeľke cukrovku.

Zaujímajú mužov malé prsia?  

Ženy s veľkým prsiami by si mali dávať pozor na to, čo jedia. Podiel tuku v tele by mohol mať negatívny vplyv aj na ich poprsie v neskoršom veku. Telo totiž inak reaguje na inzulín.

Veľkosť a rast pŕs ženy sa zastavuje približne okolo dvadsiateho roku vývoja. Samozrejme, je to len orientačný vek.

Ak máte takto starú dcéru, môžete byť na ňu určite hrdá, ak má čo ukázať, ale na druhej strane je tu vždy riziko spomínanej cukrovky typu 2.

Muži na ženách obdivujú nielen ich krásnu tvár, ale aj krásne postavené prsia. Aj kvôli tomuto faktu ženy cvičia, natierajú si prsia prípravkami na ich postupné omladzovanie. Niektoré ženy závidia aj tučným ženám, lebo majú prsia, hoci je to väčšinou iba vďaka nadmernému tuku.

Nadvihujeme prsia - bez skalpela a účinne

Vedeli ste o tom, že ak je žena príliš vysoká, štíhla a má veľké prsia, môže rovnako trpieť chorobami? Ide o bolesti chrbtice. Veľké prsia sa aj viac potia, tažšie sa s nimi spí na bokua na bruchu. Rýchlo starne a vráskavie medzi nimi koža, ktorá sa stále naťahuje a roluje.

Ženy, ktoré držia diétu tiež hazardujú s veľkosťou svoich prsníkov, s ubúdajúcou hmotnosťou sa strácajú aj prsia. Ak sa pri diéte zmenší obvod hrudníka, vedzte, že vaše prsia tvoril len tuk. Aké prsia teda mať? Súmernú veľkosť k postave. Ideál 90-60-90 je trochu prehnaný. Prsia by mali byť pružné a pevné.

Autor: Simona
Zena

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Intímne zdravie"

Poradňa

Neprehliadnite